| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Prospěšné účinky vegetariánské stravy

Ráda bych vám vyhověla,ale nevím,zda se to tak zhruba dá.Pokusím se aspoň něco.Takže jíme všechno,kromě živočišných produktů.Dále se snažíme jíst co nejvíce živé potravy:ovoce,zelenina,klíčené věci apod.Vyhýbáme se výrobkům z bílé mouky a pokud možno i dalším "umělým" potravinám,jako jsou různé náhražky masových a jiných produktů.Takže se snažíme vše dělat doma.To může možná znít,že jsme opravdu divní,ale v praxi to tak není.Naučit se péct chleba či grahamky nebo placky dokáže každý,koupit si mlýnek či šroťák na obilí není taky tak obtížné.Sojové mléko, tvaroh, tofu taky děláme doma z uvařené soji.Dítě mám zatím plně kojené,ale když jsem já byla malá,tak jsem si nikdy nepřipadala omezená.Můžu tímto jen poděkovat své matce,že nám vždy dopřávala to nejlepší,a dokázala vystát nekonečně dlouhé fronty i několikrát,abychom měli vždy to nejlepší a nejzdavější,i když to v minulém režimu nebylo vůbec jednoduché.Takže to dělání si všechno doma sama jsem převzala od ní.Jiným způsob vlastně ani neznám. Do školy jsme měli pěkné grahamky-tmavé-z různými pomazánkami z ořechů či luštěnin a nikdy mi to ani nepřišlo.Dostatek ovoce a zeleniny byl také základ.Takže opravdu to chce jen chuť a odvahu.Když tak ještě napíšu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.