| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Informační kampaň k prevenci umělých potratů u dospívajících

Víš Martine,

ono to tak jednoduché není, nemůžeš říct, co ženy nutí k potratu a jakým způsobem k tomu dítěti přišly. Myslím, že je potrat až jako to poslední řešení, jenže lidé míní a život mění, ne vždy je v životě něco jednoduché. Já sama jsem potrat podstoupila bylo mi 17 a bylo to v 5 týdnu, když jsem zjistila že jsem otěhotněla už jsem věděla, že bych si otce dítěte nikdy nevzala, nebyla jsem připravená být DOBROU matkou, kdybych ho donosila určitě bych se ho vzdát nedokázala, ale to že by bylo nechtěné tak to jsem opravdu nechtěla. Já sama jsem takové dítě náhody a vždycky jsem věděla, že jsem "nechtěná", máma mě sice vždycky milovala, to ano, ale občas je stejně cítit taková nevyřčená výčitka "ty můžeš za to, že nemám to co bych chtěla". A víš není to zrovna pěkný pocit.

Myslím, že má žena právo v tomto směru rozhodovat, nejlepší je ale prevence (nejsem si jistá jesli zrovna takhle ostrá :o(, protože tohle fakt síla :( ).

Taky myslím, že naše legislativa je celkem v pořádku a pokud si ono hnutí nevšimlo počet potratů se každým rokem snižuje

A taky ten slogan moc pravdivý není, protože to by pak nemohly být týrané děti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.