| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Informační kampaň k prevenci umělých potratů u dospívajících

Haluško, pod tvůj komentář se můžu jen podepsat... Jsem ráda a schvaluju způsob kampaně, nesnáším zastírání pravdy, zavírání očí před skutečnostmi, prostě takhle potrat vypadá. Tady se dokola točí názor, jak je to škodlivé pro malé děti, že uvidí bilbordy...mám dvanáctiletou dceru a dvouletého syna, další miminko čekáme, za pár dní. S dvanáctiletou dcerou se o tom už dá mluvit, syn si popravdě žádného bilbordu navšimne, mnohem víc ho zajímají věci "na" ulici (auta, psi atd.) než někde ve výšce vyvěšený plakát. A myslím, že ani pětiletému dítěti to nemusí způsobit takový šok, jak tady z toho mnohé dělají.

Mám svoje děti moc ráda, nejsem proti zákazu potratů jako takových, je to věc každé ženy. Jsem ale ráda za otevření téhle diskuze a hlavně, že se k ní vyjadřují i mladí, pro které je hlavně určená. I kdyby se tu podařilo přes onu zmíněnou Radu pro reklamu a TV plakáty zakázat, ta diskuze už tu je, mladí jsou na netu pořád a věřím, že kdyby jeden byl odteď v sexu zodpovědnější, tak to mělo účinek...

Před rokem jsem samovolně potratila v 11. týdnu...jiná maminka psala, že jí obrázek nedělal dobře...jsem asi cynik...já jsem si poplakala před tím rokem, příroda rozhodla za nás, asi to tak mělo být. Ta maličká pacička mi včera vehnala slzy do očí a hrdlo jsem měla ztažené i z dalších obrázků ještě pěkných pár hodin...Ale rozhodně jsem si nic nevyčítala, nepředstavovala jsem si, jak dopadlo to mé miminko, protože za prvé zaniklo mnohem dřív a za druhé - nic necítilo!! To je strašně velký rozdíl proti samovolnému potratu a klasickému. Takže mi přijde trošku divné ohrazovat se, jak je asi maminkám, které potratily samovolně...no nevím, beru to podle sebe... Pokud se ovšem ukáže, že se miminko vyvíjí špatně a pak jde třeba maminka na potrat (nebo už porod později) v 18.týdnu, je to strašně, strašně smutné...ale děje se to..bohužel...tam věřím, že fotky způsobí otřes...

Ale i přes to je dobře, že kampaň je a že je taková, jaká je. Můj názor.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.