| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Informační kampaň k prevenci umělých potratů u dospívajících

Mě osobně se taková kampaň nelíbí.jsem rozhodně proto-aby se o těch věcech mluvilo-hlavně se skupinou na kterou je téma kampaně zaměřené-ale jde to udělat i jinakˇ.Ve školách je spoustu možností jak jim tyhle věci vysvětlit.A klidně k tomu použít ityhle záběry.Ale nechat viset takové obrázky na očích všem je podle mě nejen kruté-ale i se to míjí účinkem.
Problém je v tom-že kolem bilbordů nechodí jenom mládež-ale i děti,staří lidi a třeba taky ženy které život do takové situlace dostal a tenhle pohled jim určitě nijak extra nepomůže!

Zmiňovaný film-němý výkřik jsem taky viděla(tuším někdy v 17)Vím že mě to tehdy šokovalo-a něco to ve mě tenkrát zanechalo.Ale to jenom proto-že to přišlo ve správný věk.Ve 12 by mi to nic neřeklo a ztěží bych si na to vzpoměla potom třeba v 17!Takže pro mě určitě záměr dobrý-ale způsob prezentace dost rozporuplný.



Podle mě vůbec otázka potratů není jednoduchá-je to téma kde nic není jenom černé-nebo bílé!Mohly bysme tady hodiny řešit jestli má žena právo se rozhodnout pro potrat-nebo ne.To je tak strašně individuální že si netroufnu za sebe napsat nějaké soudy!

Já můžu jedině za sebe říct-že celý život beru HA-mám tři chtěné děti a když už jsem děti nechtěla a HA mi ze zdravotních důvodů přestala vyhovovat-tak jsem si nechala operativně přerušit vejcovody.Naštěstí jsem nikdy nebyla postavená před volbu jestli jít na potrat nebo ne.ALE kdyby to bylo jinak-vůbec netvrdím že bych nešla-záleželo by na situlaci -a opravdu vím že bych se rozhodovala až by to přišlo a podle důvodů který bych měla.

Nikdo neví co mu život předhodí-nejsem věřící takže na nějaký osud nevěřím.
Ještě snad-dceři bude 16 a v 15 si sama nechala napsat HA(ačkoli vztah nemá)Beru to-a jsem tomu ráda.A stačilo s ní promluvit úplně normálně jako ženská s ženskou o všem-co jí může sexuální život přinést-ale zároveň jaké riziko je s tím spojené.
Před chvílí jsem jí ukázala odkaz na stránky s těmi bilbordy.Řekla že je to smutné-ale že ví že to asi ten správný dopad na lidi v jejím věku mít nebude-snad jen kdyby jim to někdo ukázal v klidu ve škole a pak že si myslí že by to v ní něco zanechalo!
Takže pro mě z toho plyne jedno-každý z nás je rodič-každýho dítě doroste do věku kdy se ho bude tohle týkat.Jestliže jim to doma nevysvětlíme my a nepřidá se i výchova ve škole-tak žádný bilbord to za nás neudělá.

Jenom se děsím okamžiku kdy na nás vyběhnou bilbordy a ty budou propagovat zákaz antikoncepce!Potom tedy nevím co budu za pár lrt vysvětlovat klukovi!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.