| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Informační kampaň k prevenci umělých potratů u dospívajících

Upřímně řečeno, když člověk přijde o miminko - a je mi úplně jedno, jestli tomu někdo říká plod - tak je mu líto všechno. Když jsem já potratila a ještě k tomu dvakrát za sebou, měla jsem obavy, jestli jště vůbec někdy budu mít mimi. Cítila jsem prázdno, protože jsem se na obě ta děťátka těšila. Tou dobou byly také reklamy proti interrupcím a byly velmi prosté - nějaká postýlka, tuším potažená černým prostěradlem a v ní červená růže (aspoň tak se mi to po letech yvbavuje). A můžu říct, že ta prázdná postýlka na mě měla takový psychický účinek, že jsem ji obrečela pokaždé, když někde visela a já ji viděla. A myslím, že by mi i dnes vadila víc, než billboardy této kampaně - ta je zaměřena proti interrupcím a zobrazuje podle mého realisticky to, jak to vypadá, ale tamty reklamy prostě připomínaly to, že postýlka zůstane prázdná, ať je to záměr nebo smůla...
na všem se dá něco najít...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.