| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Informační kampaň k prevenci umělých potratů u dospívajících

Nejzvláštnější jsou někdy reakce zastánců potratů.
Při potratu podle nich o nic nejde .
Proč jim tedy vadí, když najednou vidí utrženou dětskou ručičku ?
Kdyby o nic nešlo tak jim to přece nevadí.
Nebo je hryže svědomí a mají vztek že je to trochu jinak než si chtějí myslet ?

Reagovala jsem na tento výše uvedený příspěvek.A proč?
Jsem matka dvou dětí.Jednou jsem samovolně potratila a byla jsem z toho psychicky hodně na dně (3 roky předtím jsem porodila předčasně a dcera byla velmi nemocná,takže jsme prožili své..a tohle jsem už nečekala).Přesto si myslím, že mi nikdo nemůže nařizovat , co mám nebo nemám dělat. Je to vždycky hodně závažné a nemyslím si, že vysoké procento žen a dívek by takovou situaci schválně chtěla zažít.Důležitá je prevence a osvěta. Osobně jsem až tak poučená rodiči nebyla, za to jsem si všechno vždycky přečetla.Svoje děti zajisté poučím,ale nebude to teď a ani touto formou.Všechno chce svůj čas,takže dcera (7) již ví,jak dochází k oplodnění a porodu,ale třeba mého syna (4) to naprosto nezajímá...Moje děti jsou naprosto normální,ale taková reklama by jim rozhodně na klidu nepřidala.

Rozhodně bych byla pro stažení takové reklamy.

PS: a bohužel dětí,kteří jsou v ústavech, je na můj vkus stále ještě hodně.To třeba trápí hodně moji rodinu....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.