| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Informační kampaň k prevenci umělých potratů u dospívajících

Byla jsem za polovinou těhotenství, cítila, jak se moje miminko krásně pohybuje a byla moc šťastná. Na to miminko jsme se moc těšili. Těhotenství bylo dlouhodobě plánované!!!
Při velkém utz mi ale bohužel doktoři řekli šokující zprávu - miminko má vadu neslučitelnou se životem a doporučili těhotenství ukončit!!! Jasně, že jsem nedala na názor jednoho doktora (tenkrát k utz přivolali ještě dalšího, aby se poradili) - pak jsem byla ještě u dalších 2 - na jiné klinice. Konzultovala jsem to i se svou známou - lékařkou - neonatologem. Všichni se shodli na tom, že nemá smysl dál v těhotenství pokračovat!!!
Nikdo, kdo tím neprošel, si nedovede představit, jek hrozně bolí rodit takovéto děťátko, které milujete, cítíte jeho pohyby, obrovské porodní bolesti...a víte, že své dítě nikdy ani neuvidíte!!!
Mám se cítit jako vrah, že jsem se rozhodla ukončit svému dítěti trápení o pár měsíců dříve? Mám chodit kolem nějakých billboardů, kde je třeba fotografie mého dítě? Pochybuji, že se ptali rodičů, zda dají souhlas k těmto fotografiím!!!
Pokud jsou tyto fotografie v blízkosti silnic, myslím si, že pár řidičů nebo řidiček budou po shlédnutí těchto obrázků v naprostém šoku - zvláště Ti, kteří prožili něco podobného jako já - a těch jsou jistě stovky, možná tisíce!!! To je jen krůček k těžké nehodě!!! Kolik bude tato kampaň stát dalších životů???

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.