| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Informační kampaň k prevenci umělých potratů u dospívajících

Sally, souhlas. Prevence proti potratům je osvěta a doporučené metody antikoncepce. Rodinná výchova, sdělit puberťákům, že TO nutně nemusí dělat, aby byli In. A už vůbec ne každou chvíli s někým jiným, aby byli In ještě víc. Obávám se, že billboard se v tomto případě mine účinkem...
Já osobně bych byla docela ráda, kdyby moje dvacetiletá dcera viděla, jak vypadá takový potracený plod, třeba by přestala zapomínat vzít si antikoncepční pilulku... Obě moje dcery mají své hochy a buďme realisti, spí s nimi. Hnutí Prolife by jim místo osvěty "nabídlo" pouze kázání o tom, že jediná vhodná metoda před svatbou je sexuální zdrženlivost. A ačkoli obě mají jen a pouze jednoho hocha a nestřídají je jak ponožky, slyšely by, že antikoncepce vede k promiskuitě. Stránky a názory hnutí Prolife znám už delší dobu, kdysi jsem se snažila o polemiku s nimi, ale je to jak když narážíte hlavou do betonové zdi. Ne, na potratu není opravdu nic hezkého, embryo je zárodek dítěte... sama přemýšlím, jak bych se s potratem vyrovnala... Před dvanácti lety mne okolnosti (a bohužel manžel) tlačili do potratu... absolutně nelituji, že jsem na něj nešla, ale nikdy bych neodsuzovala ty, které by tlaku okolností podlehly. Je to opravdu děsný pocit, když víte, jak moc byste dítě chtěly, ale prostě to NEJDE...Opravdu jsou situace, kdy to nejde, ať si kdo chce co chce říká... Ovšem ty, které berou možnost otěhotnění na lehkou váhu (bohužel k nim patří i moje starší dcera), tak to opravdu NE. Jenže Prolife je nejen proti potratům, ale i proti antikoncepci - kromě metody plodných a neplodných dnů... antikoncepce je podle nich zlo - koneckonců už tu pár perel někdo citoval... A taky proti umělému oplodnění...
Ještě k příspěvku jedné holčiny jejíž nick si v té spoustě už nepamatuji... Nejstarší dcera je dítko neplánované a jednou mi ujelo, že je jaksi neplánovaná... Ne nechtěná, o potratu jsem tenkrát neuvažovala ani omylem... Tenkrát jsem byla nešťastná a tudíž zlá... Zůstane to mezi námi navždy a navždy mne to bude mrzet.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.