| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Můj porod s maliníkem

Takže ty budeš nejspíš sama autorka výše zmíněného článku. Kdyby jsi se podívala správně, tak by jsi zjistila, že jsem nereagovala na diskusi, ale pouze a jen na samotný článek. Podle tvé připomínky ty asi nikdy nepřipustíš, že tvůj druhý porod byl lehčí kvůli něčemu jinému než listům z maliníku. Taky jsem se zmínila, že to, že máš děti po defakto 2,5 roku hraje svou roli. Pokud bude jiná maminka, která bude rodit sice podruhé, ale třeba po osmi letech, tak si může myslet, že je sice druhorodička, ale to tělo mělo tak dlouho přestávku, že se bude chovat jako prvorodička. Za další pokud se zeptáš jakéhokoliv porodníka, tak ti řekne, že statisticky nejlehčí porody jsou ty druhé a nejhorší porody jsou porody třetí. A tak bychom mohli diskutovat dál a dál ..........
A na tu druhou věc nemám co říct, pokud by to teda asi někoho zajímalo, tak by se zeptal. A když už bych mu odpověděla, tak určitě ne takhle veřejně, protože těmahle článkama se dotýkáte akorát těch, co takové štěstí na lehký porod neměly. Porod není soutěž a mě se zdá, že jsi akorát chtěla ukázat, jakýž jsi měla porod, protože kdyby šlo pouze o to, poradit někomu, tak stačilo napsat - k lehčímu porodu mi pomohl maliník, nebo něco podobného atd.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.