| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Můj porod s maliníkem

Pila jsem čaj z maliníku a jahodníku.Nevím jestli pomohl,ale mám dojem ,že ano.
První porod byl vyvolávaný,12 hodin bolesti po 5 minutách.To jsem čaje nepila.
Druhý porod trval 15 hodin od prasknutí vody ,ale velké bolesti jsem měla asi 6 hodin.Nastoupila jsem ráno do nemocnice s tím ,že mi budou porod také vyvolávat.Odpoledne kolen 4 hodiny mi praskla voda,doktorka mě vyšetřila a řekla,že to bude nejdřív druhý den večer.Asi tak do půlnoci jsem pospávala ,ale pak už to nešlo.
kolem třetí hodiny jsem prosila paní doktorku,jestli můžu dostat epidurál,když jsem to nehlásila dopředu.Uvidíme ,ale na to je stejně ještě brzo ,jste málo otevřená,byla její slova. Kolem půl páté mě znova vyšetřila a řekla že to postupuje velmi rychle.Nedokázala jsem si představit ,jak rychle? No a o půl sedmé jsem si přešla na sál a v sedm byl Kubíček na světě.Manžel přijel jen tak tak.Já jsem spokojená s průběhem a děkuji čajům.
Jn nedokážu ovlivnit svůj křik,stydím se za to ,ale snažilka jsem se.Vím ,že manželovi i uklízečka prý říkala, to je křiku to je křiku.Snažila jsem se křičet do polšáře ,ale bohužel.
Koblížek je zdravý a za to děkuju všem ,i čaji.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.