| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Můj porod s maliníkem

Chtěla bych říci, že mě tento článek velice překvapil a stejně jako autorka jsem i já pila ve druhém těhotenství malinový čaj. Porod mého druhého holčičky byl rovněž překotný, po zvolném odcházení vody jsem si bláhově myslela že se počůrávám,(u prvního porodu to ze mě žuchlo) a navíc jsem byla bez bolestí. Naštěstí mě manžel odvezl do porodnice, tam mě uložily. Začala jsem rodit asi hodinu po příjezdu, a to jsem rovněž nepoznala (skoro žádné bolesti). Rovněž hygiena skoro žádná, jelikož jsem začala rodit po půlnoci i doktoři měli načase. Když mě přišli kontrolovat po mych urgencích že už asi teda rodím, tak se mi za půl hodiny narodila narodila krásna 4kg holčička. Nutno podotknout, že manžel byl u prvního porodu, chtěl být i u druhého, ale jelikož ho poslali domů, přijet bohužel už nestihl. Dorazil 10min. po porodu.
Jestli něco mohu řící, tak jen že druhý porod byl užásný, a dlouho jśem to nepříkládala malinovému čaji. Teď když vidím podobný článek tak mě lehce mrazí a kolem mě ťapká s výskotem moje roční sluníčko.
Vivat radským pověrám a MALINOVÝM ČAJÍKŮM.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.