| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Můj porod s maliníkem

Kdyby stačilo- jak říkáš,napsat pití maliníku mi zaručilo rychlý a bezbolestný porod a nic víc k tomu nenapsat, tak by asi moc maminkám nepomohla.Její záměr nebyl chlubení, ale malá rada, jak si můžou maminky porod usnadnit.Holt někomu to funguje a někomu zase ne. Též jsem pila maliník-moc mi chutnal.U první dcery mi v šest ráno odešla hlenová zátka,ve tři mi píchli vodu a až v šest hod. jsem začala mít nějaké bolesti.Velké bolesti jsem měla až od devíti večer.Málá se deset min po půlnoci narodila bez jakýchkoliv problémů.U druhé dcery jsem ležela dva dny kvůly krvi na pozorování.V jednu v noci mi začali bolesti po pěti min u kterých se dalo ještě usnout.V pět ráno mě vzali na porodní sál,píchli mi vodu a ve čtvrt na šest na jedno zatlačení byla malá venku.Myslím si, že jsem měla též bezproblémový a docela rychlý porod.Vlastně oba dva.Takže i já mohu čaj z maliníku jen doporučit.I když účinky nemusí být takové, jaké by jste chtěli,ale budete mít alespoň dobrý pocit, že jste pro svého drobečka udělali dobrou věc, aby se mu lépe vykouklo na svět.Všem Vám přeji krásná a zdravá miminka a nastávajícím maminkám co nejlehčí porody.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.