| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Malé dítě - mocná biologická zbraň?!

Ester, Tvůj článek jsem četla teprve včera (čímž se omlouvám za pozdní reakci), když jsem hledala na netu pomoc stran stejných příznaků, jaké popisuješ ve svém článku. Dnes (po cca 3 letech od počátku kašlacích a zelenohnisavých rýmových problémů u mého syna a nyní již i dcery)mohu pouze konstatovat následující fakta: 1. syn začal mít tyto problémy záhy po nástupu do MŠ s četností zpočátku 15x do roka, z toho 10xATB - problém se zacykloval a protrahoval
2. vždy "to chytil" i někdo z rodiny, či známých, kteří u nás byli na návštěvě (já to prodělávala se synem pokaždé, naposledy letos v lednu)
3. kdykoliv se syn uzdravil a poté se vrátil do kolektivu - opět onemocněl a v MŠ bylo možno rozdělit děti do dvou skupin: - jedna měla zelené rýmy a kašlě, - druhá záněty středouší
4. co se týče miminka: dokud jsem dceru kojila - měla ode mně obranné látky a nechytla "to", nyní měla již 2xATB a jsme ve fázi, kdy hrozí další v intervalu cca 2měs., což je alarmující
5. vyzkoušeli jsme vše, tj. pediatr=ATB, domácí "babské" bylinkové recepty, vitamínové bomby, homeopatii, lázně, moře, inhalace, zvlhčování vzduchu, máme "hypoalergenní" domácnost, atd. atd. atd. vše mělo pouze krátkodobý (zřejmě psycholog. nabuzením umocněný) efekt
6. dnes již vím, že se 100% jedná o Pneumokoka, syn byl před cca 3týdny naočkován "pneumokok." vakcínou, avšak nyní je opět ve fázi infektu
7. s věkem je to opravdu lepší, ale mám nyní roční dceru a docela se bojím, aby se to nezvrtlo někam do horší fáze (viz. komplikace vyvolané pneumokokem) a také se děsím toho, kolikkrát to bude muset absolvovat ona...?
Ester, jak vidíš situace je u nás stále bezvýchodná, přestože jsem po třech letech laického bádání ve sféře infekční rýmy trochu pokročila, pak efekt není ani 5%. A jak jste na tom holky nyní Vy? Víte něco více, pomohlo Vám něco? Začínám uvažovat o autovakcíně...Ozvěte se prosím, třeba i na můj e-mail: pavlinarybe@seznam.cz. Bude nás víc, nebudem se bát pneumokoka nic! P.S.:Četla jsem včera až do rána všechny příspěvky k Tvé diskusní otázce a bylo to poučné i přínosné, ale ještě je potřeba něco - něco co by opravdu jednou pro vždy těm našim zlatíčkům pomohlo..hledala jsem mezi řádky. Třeba se ještě ozve někdo, kdo nás navede na správnou cestu. Díky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.