Já bych jenom chtěla aspoň jednou potkat takového toho tatínka, který se o dítě stará stejně jako matka... půl napůl. Čili z deseti přebalení jich 5 provede otec? Chodí táta do práce na 4 hodiny, pak se vrátí, vystřídá s manželkou a po dobu co ona je 4 hodiny v práci se zase on plně stará o dítě? Nebo je to spíš tak, že táta celý den vydělává v práci (nechci zlehčovat výdělečnou činnost), žena je doma sama s dítětem, věnuje mu veškerou péči a tatínek potom večer slavnostně vykoupe a pochová? Kdo učí dítě poznávat barvy? Kdo ho učí na nočník? Kdo ho krmí? Kdo mu vaří obědy? Kdo s ním zůstává doma na nemocenské? Kdo máchá pokakaný kalhoty? Kdo pofouká rozbitý koleno a utře slzičky? Nechci žádnému tatínkovi křivdit. Znám mnoho mužů, kteří se rádi a docela dost zapojují do péče o potomka, v rámci svých časových možností (většinou víc času stráví v práci aby uživili rodinu). Ale přesto na moje předešlé otázky existuje vždy jedna odpověď: Máma.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.