| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zlodějky s kočárky

Rada bych taky pridala zkusenost z "toho zapadu". Bydlime ve meste asi 50 tis. obyvatel a neco jako MHD tady funguje taky. Jenze ji vetsinou pouzivaji starsi lide, ostatni jezdi vetsinou autem. Nebo to mesto neni tak velke, aby se tady clovek nedostal bud pesky nebo na kole kam potrebuje. Podle toho ty autobusy take vypadaji. Nizkopodlazni jezdi celkem zridka a ty ostatni maji sice plosinu pro kocarky, ale tak uzky vlez, ze sama tam kocarek proste nenarvu. Maminky s dvojcatky nemaji prakticky sanci. ALE v pripade, ze mi nepomuze nekdo z lidi, coz je zpravidla v pripade, ze na zastavce nikdo neni nebo jsou tam jen starenky a stareckove o holi, tak vzdycky vyleze ridic a s tim kocarem mi pomuze. Co se obchodu tyce, tady i v tom nejprtavejsim obchudku naopak prodavacka mamince s kocarkem ty dvere jeste otevre a podrzi a nikomu kocarek nebo dite neprekazi naopak se na nej jeste vsichni zubi. Nekdy mam dokonce pocit, ze cim "nevychovanejsi dite" tim lip a oni se tim vic zubi. Pro deti maji vsude pripraveny nejaky bombonek, balonek, hraci koutek nebo neco. Zkratka deti tu nejsou obtizny hmyz.
Jeste neco k Praze, ten obchudek na Vinohradske znam, je tak malinkaty, ze jsem tam nikdy s kocarem nesla, protoze se tam s tim kocarem neda ani vytocit. Ale zato jsem se krute pohadala v droxi na Proseku, kam me s kocarem nechteli pustit, prestoze je tam mista vic nez dost. A tech kteri strezi jestli tam nekrade je tam taky dostatek, takze jsem nevidela nejmensi duvod, proc by mi to mel nekdo zakazovat.
Me by hrozne zajimalo odkud prameni pocit spousty lidi, ze maminky delaji vsechno naschval a jejich hlavnim cilem je obtezovat ostatni a dokazovat vsem JA JSEM MATKA A KDO JE VIC.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.