| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nabízím domácí práci

Ahojky všem,

zrovna jsem narazila na Vaše články o podvodnících.

Nemáte někdo náhodou zkušenosti s prácí v pojišťovně jako pojišťovací poradce? Nyní pracuji půl roku pro Českou pojišťovnu a hodnocení není adekvátní vynaloženému úsilí.

Teď jsem slyšela, že u AMCICA je to lepší. Nevíte někdo zda je to pravda? Potřebuji poradit, zda mám z této branže úplně odejít, nebo to zkusit pouze v jiné pojišťovně.

Potřebovala bych poradit do konce měsíce, zda to místo u AMCICA vezmu nebo ne. Docela mě potěšili příspěvky, že je to alespoň bezvadná pojišťovna.

Na mateřský už nejsem, ale mám 3-letýho chlapečka ve školce a pořád hledám nějakou práci, kde nemusím být od rána do večera a přesto přinesu nejaké slušné penízky domů. Kdysi jsem pracovala docela na slušný pozici, ale teď o žádnou dobrou práci nemůžu zavadit. Buď zaměstavatelům vadí, že mám dítě (i když to neřeknou napřímo) nebo já zase nemůžu pracovat od 8 ráno do 5 nebo 6 do večera (u lepších pracích i déle), když mi v 17 hod. zavírají školku.

Docela mě taky zaujala erotická linka, ale v televizi jsem slyšela, že to taky není 100%.

Dneska jsem přes den brouzdala po netu a hledala jsem nějaký chat, kde bych se někoho mohla zeptat na práci u AMCICO jakou tam mají zkušenosti a narazila jsem na webovky http://www.modelsagency.cz/index.htm. Nějak se mi to ale nezdá, hlavně po vašich všech příspěvcích. Nemáte s tím někdo zkušenost? Kolik platí (opravdu platí) a co tam člověk fakt dělá?

Doufám, že těmito webovky nepomůžu nějakýmu podvodníkovi. Prosím, nepište ti, kdo zase chcete pouze dále něco prodat a dále někoho podvést.

Prohlašuju zde za všechny maminky na MD, že to ho fakt už začínáme mít plný zuby. Taky jsem již několikrát narazila na podvodníky a už to nechci. Pokud byste někdo opravdu věděl o něčem lepším dejte vědět. Upozorňuju ale, nikde žádný příspěvky platit nebudu. To smrdí podvodem vždycky!!!!

Tím jsem taky holky chtěla poradit vám, že pokud chce někdo penízky předem, je to zaručeně vždycky podvod. Hledala jsem si totiž "normální práce" třeba u tý pojišťovny. Zde se taky platí různé poplatky, ale strhávají se až z vydělanýho platu (provizí), takže KDO CHCE PRACHY PŘEDEM JE PODVODNÍK VŽDYCKY !!!!

Díky! A zdarec.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.