| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zlodějky s kočárky

Tak tohle na mne vyzkouseli jen jednou, proste jsem vysypala vozik a jala se svlekat, kdyz jsem stala jen v halence a kalhotech primo v tom hypermarketu zarvala jsem ze jestli chteji mohlou me zkusit prohlmatat jestli nekde neco neukryvam, pak jsem prohrabala berli vse,co sevalelo na zemi a zacala se domahat hlasite omluvy. Jeden strazce prchl a druhy mi urychlene pomohl narvat veci do kosiku, kolem stal docela slusny zastup a ziral. Doporucuji pristup skutecne asertivni, jinak vetsinou jim tu kabelu na koleckach ukazuji, ale divim se, ze jsou hypermarkety kde ji chetji videt temer pokazde, kosik s sebou nenosim jen uigelitovy pytlik aby ylo viedt kam veci davam ale rekla bych ze by je mohlo napadnout, ze se ztizenym pohybem a spatnou koordnaci jedne ruky by se mi asi dost dobre nekradlo. Jinak podotykam ze chodim cista strizliva a oblecena sice v odevy znacky made in Vietnam, ale nevim, co je na tom tak drazdi a do ceho se mam podle nich pri ID 5 200 oblekat, no na butik to neni, ze a navic me šít na sebe nebavi, ale nechapu proc bych se mela vubec nejak hajit, zbozi nenicim, nekradu, nebudim pohorseni svym zjevem, pouze mam tasku na koleckach, protoze ten nakup neunesu. A ze si vse dele prohlizim, no jednak jsem nerozhodna a jednak, kdyz uz si neco koupim, chci se presvedcit jestli je to v poradku, a nikde neni psano, ze bych mela se v prodejne zdrzet jen jakkoliv omezenou dobu. Jak uz jsem psala, co, hergot, cekaji, do supermarketu tezko vleze mistni milionar, aby nakoupil vse, co uvidi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.