| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nabízím domácí práci

Ahoj Gabro,

já bych Ti mohla něco doporučit. Pracuju pro jednu společnost už sedm měsíců a jsem spokojená. Zprostředkovávám pro ně prodej angličtiny na CD. Žádný vstupní poplatek jsem neplatila a za každou prodanou angličtinu dostávám 200,- Kč a za každou patnáctou 1.000,- Kč. Z počátku jsem podávala pouze inzeráty na netu a teď když už malej taky chodí do školky jsem ve stádiu, že obvolávám firmy a angličtinu nabízím přímo. Ze začátku mi to telefonování vůbec nešlo, někdy jsem i hodiny seděla nad telefonem, než jsem si troufla tam zavolat, protože jsem se strašně styděla, ale teď už mi to jde bezvadně. Dostala jsem jsem jak hotový inzerát i s fotečkou a potom i přesný návod jak mám volat firmám. Dnes jsem už v telefonování úplný profík :o) Dnes podávám dopoledne inzeráty a odpoledne volám. Každý měsíc tich 30 kousků prodám. Volání, je ale mnohem lepší, ale musí se to člověk naučit. Ze začátku mě lidi na telefonu odmítali, ale dnes mám už takový skvělý argumenty, že pomalu v každým vzbudím dojem, že to potřebuje a když nepotřebuje, nechám tam na sebe kontakt a často se mi lidi ozvou potom po čase sami. Hlavně když volám do firem.

Funguje to tak že si do inzerátu napíšu svůj e-mail a objednávky mi chodí přímo na můj e-mail. Potom objednávku tak jak je pošlu do firmy. Oni jim sami pošlou tu angličtinu a na konci měsíce mi přesně podle počtu prodaných CD pošlou peníze (dřiv jsem si je vyzvedávala osobně teď mi chodí na účet). U telefonátů si adresu píšu a potom ji taky posílám. Asi za celou dobu se mi stalo 2x, že si někdo angličtinu objednal, ale potom na poště nevyzvedl a do firmy se jim to vrátilo. Okamžitě mě informovali, že tyto angličtiny se neprodali. Samozřejmě jsem si to hned ověřila a opravdu ty lidi si to rozmysleli. Ale za celou dobu se mi to stalo pouze 2x jinak, kdo si to objednal ten si to taky nechal. Teď nabízím i němčinu takže se mi kšeftíky ještě trošku víc rozjeli, protože obvolávám ještě ty, co si kdysi objednali tu angličtinu.

Když budeš mít o to zájem, napiš sem do diskusního fóra tvůj e-mail, pošlu ti na tu firmu kontakt. Nechci aby mi psali nějaké lidí, který nemají opravdu zájem, a hlavně nechci aby psali přímo do tý firmy v nějakých houfech. Chci si totiž tuhle práci udržet co nejdéle to půjde.

Čau Jana

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.