| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zlodějky s kočárky

Přečetla jsem spoustu příspěvků na tento článek a musím se přidat na stranu těch maminek, které chtějí chodit do obchodů i s kočárkem. Pochopitelně se nesnažím narvat s kočárkem někam, kde to nejde. Pokud mne krámek opravdu zajímá, tak využiju situace když nás maminek jde víc a jedna venku kočárky pohlídá.Nejsem z Prahy, ale úplně chápu maminky s kočárky, že nemohou čekat, až "dá-li pánbůh" pojede metro nebo tramvaj s prázdným místem pro kočárky. A k příspěvku Simony: musím napsat, že to pro dnešní mamky opravdu je problém nechat kočárek venku. Dneska je jiná doba než před 12 lety, kdy ona měla malé dítě. Tenkrát jsem taky zcela běžně jako všechny maminky nechávala kočárek před obchodem, dokonce i tam, kde jsem musela do 1.patra. Podotýkám kočárek i s dítětem !!! Dnes vůbec nechápu, jak jsem to mohla udělat.Ale byla jiná doba a nebyla jiná možnost. Když dítě vezmete na ruku, riskujete ztrátu nehlídaného kočárku se všemi věcmi - a že to v dnešní době není málo peněz - a podle mého názoru stejně nic moc nenakoupíte, protože se musíte minimálně z poloviny věnovat dítěti, aby náhodou něco neshodilo, neumazalo apod. Takže kam nemůžu s kočárkem, tam mají smůlu.
Ale musím ještě napsat, že máme u nás ve městě krámek, kde mají vždy vše čerstvé. Bylo by mi trapné abych se tam cpala s kočárkem, protože tam je opravdu málo místa. Pult s pokladnou je asi 2 metry od vchodu. Tak nechávám Verunku s kočárkem venku, protože ji mám skoro na dosah. A paní prodavačka (pokud není v obchůdku plno) mě pokaždé vybízí, abych si malou vzala i s kočárkem dovnitř, abych si mohla v klidu vybrat. Je to milé potkávat člověka, který má pro maminky s kočárky pochopení.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.