| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kila dolů

Ahojky,
no co to tady slyším, jaké pocity beznaděje??? Staré dobré přísloví, že naděje umírá poslední je pravdivé....Mně ta naděje umírala několik let, ale pak jednoho dne se to prostě všechno otočí. Takže Andi neklesej na mysli, je tady léto a to není doba na deprese, ale na radosti, ne?!!! Jo a hlavně je to výborný v tom, že z toho horka člověk vůbec nemá chuť na jídlo. Já teda cítím hlavně žízeň a tím, že pořád piju si plním žaludek a nemám hlad. A snažím se teď jíst hlavně ovoce, to je hodně šťavnatý takže je to super! každopádně se teď nedokážu donutit na rotoped, protože mám v bytě 29 stupňů a to je člověk rád, že tam vůbec může dýchat, jakmile se jen pohnu, tak ze mě lije, jak kdybych pracovala na poli. No hrůza!!!
Taky se mě váha pohupuje nahoru, ale to je z toho pití, protože člověk je plný vody, takže to nemůžeš brát, že nabíráš. Vůbec neboj, myslím, že teď je nejvhodnější doba na to, naučit svůj žaludek na menší porce a odpustit si ty mlsandy.
Vím, že se to lehko říká, ale prošla jsem tím taky, chce to sice hodně síly, někdy jsem až měla chuť brečet, proč zrovna já musím nad jídlem přemýšlet a jiní se můžou cpát, ale pak jsem pochopila, že až tak přemýšlet nemusím, že si taky dám všechno, jen najít tu správnou míru a umět si říct dost.
Věřím, že v pátek budeš mít minimálně půl kila dole. Klidně se s tebou vsadím. Já ti totiž věřím, a ne jen tobě, vlastně všem co tady jsme. Prostě věřím, že to všechny dokážeme. Dali jsme se na boj a ten boj vyhrajeme. odvážní přece neprohrávají. :)))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.