| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zlodějky s kočárky

Pár takových obchodů jsem na cestách Prahou potkala i já. Nezřídka se jedná o obchody s dětským zbožím (např. Bemini na Nuselské ul.)Nejdřív mě to zaráželo, pak rozčilovalo.....no a nakonec jsem si řekla, že na to nemají nárok. Kočárek s dítětem nechat v dnešní době na ulici nelze (to jistě každý, i rázná prodavačka, uzná), nechat na téže ulici kočárek prázdný je ještě jistější bláznovství nehledě na to, že všechny věci, které maminka potřebuje na "výlet" s dítětem do rukou spolu s potomkem nepobere (nedej bože, kdyby chtěla nakoupit a platit). Nechodit do daného obchodu též není řešením. Prostě tam s kočárkem vjedu, zaparkuji ho stranou, aby nepřekážel a snažím se co nejrychleji nakoupit. Zatím jsem se setkala jen s nevraživými pohledy a poznámkami mezi prodavačkami pronášenými polohlasem či nahlas, abych je 100% slyšela. Ale já nejsem v tom daném obchodě abych poslouchala jejich kecy, jdu si vybrat a nakoupit nebo se jen podívat... Tudíž nereaguji. Několikrát se mi stalo, že na mě prodavačka začala ječet, jestli jsem neviděla nápis, že se do obchodu s kočárkem nesmí, tak jsem jí klidně vysvětlila, že ona mi nemá co vykládat jestli smím nebo nesmím s kočárkem do obchodu. Na to by měl nárok maximálně majitel provozovny (a tam byste se jistě s podobným chováním nesetkaly). Nejsem rozhodně matka typu "já jsem matka, kdo je víc", naopak se snažím aby mé děti neobtěžovaly ostatní v MHD, na ulici, v obchodě.... ale na druhou stranu jsou to děti a také LIDÉ a tudíž tu mají své místo stejně jako ostatní.

pro Lenku: SMRT všem prodavačkám, které se snaží bránit vstupu s kočárem nebo jinak prudit.

pro Simonu: Omluvou pro tebe je fakt, že se rychle zapomíná. K pětileté dceři mi přibylo mimino a to jsem se nestačila divit, co všechno jsem zapomněla....Po 12ti letech už ani nevíš, že nějaké dítě máš.

pro Monty: Tentokrát jsi fakt byla vtipná, dobře jsem se pobavila!!!! Díky.

pro všechny: NEBERTE PODOBNÉ SAMOLEPKY A NÁPISY VÁŽNĚ! Za rozčilování to vůbec nestojí a chodit jinam? Těm prodavačkám je to stejně jedno, že vy se potáhnete o x km dál, takže je lepší postupně získávat body a třeba jednou..... bude svět růžový

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.