| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zlodějky s kočárky

Krada,kdo muze!!
Jak uz jsem psala, tak jsem delala 5let ved.drogerie v centru Brna...a aspon tam nebyla pravda, ze duchodci kradli nejvic!!To byste se divili, kdo vsechno kradl!!Prodavacka zeleniny cca 45let ze Zelnaku,vysoce postavena pani strednich let z Krajskeho soudu v Brne, zapisovatelka Krajs.soudu v Brne cca 27let,doktor z fakultni nemocnice cca 40let, cigan ,,Horvat" a jeho pocetna rodinka-primerny vek 35let,matky s kocarky-prumer si asi domyslite,mladez kolem ,,DVACITKY" -fetaci, slecny studentky z Brnenskych gymnazii a strednich skol,pani ucitelka z Vysoke skoly,nezamestnana ,,Marenka" od 3deti cca 35let-notoricka zlodejka,pani sekretarka reditele jedne nejmenovane pojistovny, corkar ,,XZ" -nezamestnany 46lety zlodej corujici zbozi na objednavku pro stankare a majitele trafik,servirka z nedalekeho baru cca25let.....a mohla bych pokracovat do nekonecna.......ducodce byl chycen minimalne.Tato prodejna je vybavena bezpecn.zarizenim.....kdyz uz duchodce neco kradl, nebylo to mydlo s jelenem nebo Alpa, ale drazsi vec,ktera si za pokladnou zapipala a byl lapen.Opravdu moje zkusenost s duchodci zlodeji je velmi minimalni....to jen k tomu kdo krade a kdo ne.

A myslim si, ze neni zas tak moc dobre ignorovat nalepky zakazu vstupu kocarku...nepripada mi to ve 21.stoleti ani trochu normalni, kdyz vime, ze kocarek vam ukradnou novy z obchodu, natoz s miminem nebo bez nej pred obchodem nebo za pokladnou.Zrejme tem obchodnikum , kteri takove nalepky a zakazy lepi na sve kramky zas tak moc na zakaznikovi nezalezi.To je muj nazor.

Jeste k obchodu Chicca v brnenskem Tescu.....je fakt, ze zrovna v tomto obchode je vstup s kocarky zakazan a je to blbost, protoze jsou tam tak neochotne a k zakaznikovi nevsimave prodavacky, ze krast se tam muze i bez kocarku, kdyz uz si nekdo mysli, ze kradou ,,jen" matky s kocarky.Takovou zkusenost mam ja.A ja jsem zas tak drza, ze si ten kocar dovnitr dam a reknu jim, ze ho proste venku nenecham a hotovo.A jeste me nevihodily.A dalsi vec je, ze tam stejne maji malinky pidi ulicky a s kocarkem by se tam stejne blbe jezdilo.

A posledni vec, jezdim s kocarkem bezne nakupovat do supermarketu a vzdy a sama pro klid kazde pokladni ukazu kosik dole a kocarek uvnitr, abych mela klid a predesla pripadnym nedorozumenim.A zatim mam klid.

....myslim si, ze vse je jen o toleranci, o snaze kazdeho z nas vyjit si vstric a vyhovet ,aby byla spokojenost na obou stranach.Rozumni lide to akceptuji. A idioti....ti jsou bohuzel vsude.

Takze neni pravda, ze kazda zena s kocarkem krade, ale kradou vsechny skupiny zakazniku, bez rozdilu!
Pa Sissi

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.