| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kila dolů

Ahoj Andy, blahopřeji ke shozené váze - to je skvělý! Jinak Tě obdivuju, že dokážeš tak často vyrazit za pohybem-já bych hrozně ráda, ale kolikrát se vrátím domů třeba v devět hodin...Dnes jsem ale byla lézt na umělé stěně a hódně jsem se zapotila...ale byl to potom super pocit. Byla jsem tam po dlouhé době poprvé.Také si myslím, že nejdůležitější je, že máš přítele, který je v pohodě - potom se na nějakého lékárníka můžeš klidně vykašlat...to můj přítel občas nějakou poznámku utrousí.Ale když jsem se nedávno opravdu sesypala poté, co jsem se viděla na fotkách (to je mimochodem hrozná zkušenost, horší je to snad už jen na videu:-) tak mě podpořil a ukázalo se, že své poznámky asi nemyslí tak vážně.
Jinak si ještě myslím, že v některých šatech snad vypadá těhotný každý:-)
Všechny zdravím a držím nám všem palce do dalšího boje.
Bára

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.