| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí na Mělníku

Bohužel, musím souhlasit.
S Mělnickou porodnicí jsem spokojena rozhodně nebyla a přímo v porodnici jsem od většiny maminek slyšela jen špatné věci. Nejsem tedy hysterka, co si neustále stěžuje, jen upozorňuji.
Je ovše pravda že jsem zde rodila 4 roky zpátky, možná, že se už situace změnila. Za mne, když rodily dvě maminky najednou, jedna prostě měla smůlu, nikdo se jí nevěnoval, všichni byl na porodním sále. Kdyby druhá maminka v přípravně omdlela, nikdo o tom neví. Nemluvě o nefunkčním monitoru, který jsem měla skoro hodinu připojený a nikdo se neobtěžoval jej zkontrolovat. Tlak mi přeměřila až por. asistentka, která přišla na noční a já jsem pípla, že přestávám vidět. Uznávám ovšem, že po výměně směny se situace obrátila o 100%, asistentka vynikající, MUDr. Hradec báječný...škoda, že tlak vyletěl a krev byla špatná..... ráda bych rodila normálně.
Možná jsem u ranní směny měla smůlu na lidi, možná je dnes už všechno jinak a daleko lépe..... A MUDr. Driák už je z Mělníka pryč, takže věřím, že na Mělníku je již bezpečno...............

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.