| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku To já poznám

Žila jsem v domnění,že je chlap na celý život.Nikdy by mě ani ve snu nenapadlo,že někdy přijdu na to,že mě podvádí.Začalo to asi všechno tím,že se rozhodl soukromě podnikat.Tehdy jsme měli jen syna,přestěhovali jsme se z města na venkov a zpravovali jsme si domek,který jsme koupili.všechno bylo krásné,přesně tak jsem si to vysnila.Když bylo synovi 5let,začala jsem mluvit o druhém dítěti.Manžel nechtěl,že máme rozkopaný dům a až všechno popravíme tak uvidíme.Od té doby jsem neřekla už nic.Jen všichni známý se ptali,kdy už bude to druhý.Po dvou letech jsem byla smířená s tím,že budeme mít jedináčka.Sám manžel, přišel s tím,že by jsme mohli mít druhé dítě.Vysadila jsem antikoncepci,a čekala.Za čtvrt roku jsem se dozvěděla,že jsem těhotná.Byla jsem tak šťastná a přála jsem si,aby to byla holčička,kterou si manžel vždycky přál.Taky se narodila,krásná okatá Vendulka.Manžel se nikdy moc o děti nestaral,jen v nejnutnějším případě.Moc mi to ani nevadilo,rozjížděl dílnu,měl moc práce,pořád někde jezdil,prý zhání práci.Kdybych už tehdy věděla jak to všechno je.Na podvádění mě přivedl už 10syn.Chtěla jsem to nějak přejít,když mi říkal,mami zeptej se taťky jestli nebyl s nějakou holkou.Volal telefonem,když vezl syna do školy a nezapoměl se pochlubit,že s ní byl nakupovat.Jenže jsem tehdy měla špatnou náladu,tak jsem se manžela zeptala,první zapíral,potom mě přesvědčoval,že je to jeho dcera,ale s její matkou nic neměl.Pořád jsem těm jeho výmluvám nevěřila.Tak jsem mu vlezla do mobilu.Našla jsem tam od ní zprávy stylu-Lásko nemůžu bez tebe být atd.Šla jsem to manželovi ukázat,teď už si nemohl vymýšlet,že se s ní jen občas vidí a že spolu jen kamarádí.Řekla jsem mu ať si zbalí věci a ať jde za ní.Nechtěl,prý,že tady pořád bydlí.Ani za ní nemohl jít,té dotyčné je totiž 16let a bydlela ještě s rodiči.Pro představu,manželovi je 34let.Začala pro mě snad nejhorší etapa mého života.Hledala jsem si podnájem,bydlela jsem u kamaráda,samozřejmě s dětma.Po dvou dnech nás zavolal nazpět,že se s ní rozejde,chce nás.Přijeli jsme domů a ona už tam byla.Tak jsem se s ní setkala.Dozvěděla jsem se,že už to spolu táhnou 3 roky a že na tom nechtějí nic měnit.Manžel před ní neřekl ani slovo.Teď jsem s dětima v podnájmu,manžel nás úplně vyškrtnul ze života,nemá zájem ani o ně.Rozvádět se nechce,řešit taky nic nechce.Nastěhovala se k nám domů,prolezla všechny skříně,věci,které jsem tam ještě nechala.Manžel jí vůbec nic neřekl,prý je mu to jedno. Nevím co s náma bude dál.Nejhorší je,když manžel podvádí ženu,když je těhotná.V noci nemůžu spávat,přemýšlím jak nám to mohl udělat a kdy to všechno začalo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.