| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pořídit svému mrněti sourozence? Ale jak?

Pavli, po přečtení článku jsem dospěla k názoru, že asi přece jen trošku tvrdohlavá budeš - jenže dítě potřebuje mámu i tátu, takže právě ti by se o jeho zplození měli přinejmenším dohodnout. Jak to myslíš: tajná metoda? Proč tajně?
Články ve kterých je doporučováno tajné vysazení antikoncepce mi nepřijdou zrovna košer. Já svého muže miluju, je to můj rovnocenný partner a takhle bych ho nikdy nepodvedla! Lež má krátké nohy a paradoxně na ni může dojet ten, který za to nejméně může - totiž ono vytoužené miminko. Jasně, že ho manžel může přijmout s otevřenou náručí, ale taky k němu může mít averzi. A jak k tomu to dítě přijde. Ono na svět nechtělo. To my dospělí jsme zodpovědní za to, abychom děti přiváděli do fungujících a milujících rodin. Nepočítám různé "socany", kteří dělají děti jako králíci a potom se o ně nestarají. Myslím nás ostatní, normálně uvažující a fungující lidi. Podívej, v každé ženě je skrytý diplomat, ženy jsou obecně lépe verbálně vybaveny než muži. Tak proč toho nevyužít. Nastínit manželovi život ve čtyřech, který sice finančně nebude asi nejjednodušší, ale na druhou stranu radosti s dětmi finančně neohodnotíš. Jsou prostě k nezaplacení. Asi by to chtělo tak netlačit. Fakt je, že u vás si první dítě přehazují babičky a tetičky - nepíšeš o volném čase stráveném v rodinném kruhu - jak to u vás probíhá a tak. Já věřím, že i přes pracovní nasazení se dá dítěti věnovat, i když přiznávám, že já si doma s dětmi užívám a rozhodně bych to tak nepraktikovala.
Takže ti přeju ať se ti manžela podaří přesvědčit, pokud ho doopravdy miluješ, věřím, že bys stejně nebyla schopna ho podvést.

PS: vysadit antikoncepci? já se divím, že tu někdo nenavrhl, že se dají snášet i kukačky do hnízda!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.