| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pořídit svému mrněti sourozence? Ale jak?

Kajino, já chápu co tu chceš říct. Tvoje minulá reakce ale vyzněla v duchu "vy jste ještě mladý a naivní husičky, o životě víte h****o, jen počktejte pár let a taky dostanete od života přes držku". Určitě jsi to myslela dobře, popisovala jsi ale bohužel jen svou realitu (což je mi líto).

Kolem mě jsem viděla a vidím spoustu manželství o kterých ty píšeš. Jenže já si, narozdíl od tebe, nemyslím, že ty ženy nemají jinou možnost. Nemají možná sílu, jsou zdeptané, nevidí východisko. Ale cesta vždycky nějaká existuje, jen jí hledat. Nemluvím teoreticky, má kamarádka takhle úspěšně vykopla po dvaceti letech svého manžela - alkoholika. Dala mu soudní výpověď z bytu a bylo, letěl. Pokud se nedá odstěhovat manžel, dá se odstěhovat manželka. Jo, je to těžké, často to vypadá jako nemožné...ale jde to. Má teta utekla s dvěma malými dětmi na ubytovnu kde teplá voda tekla jednou týdně a živila se s dětmi zbytky ze závodní jídelny. ALE utekla od svého muže, který jí mlátil a ponižoval. Dětí ji za to dneska děkují.
Nechci tady dělat agitku na zvýšení sebevědomí ušlápnutých žen, jen na mě z tvého popisu padla tíseň. Život žijeme jenom jeden a nevidím důvod proč ho prožít v neštěstí.
A nakonec...tohle je dobré přísloví, které se na tuhle situaci hodí:

KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY. KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.