| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zlodějky s kočárky

Ahoj,
rada se take pridam,nebot ziji take v zahranici(hlavni mesto) jiz skoro 9let,muzu to trochu porovnat.Tady je pravda ,ze deti jsou na prvnim miste,vsude se snazi Vam vyjit .Ale samozrejme jsou tu i takovy lide,ze jsou netolerantni.Ja jsem nemela nikdy zadne problemy,ale moje kamaradky .Jedna mela problem se starsim muzem,ze omylem na nej s kocarkem najela.Omluvila se,ale to nepomohlo.Zacal na ni kricet vulgarni slova atd.,az museli lide kolem zasahnout.Jenom ,ze se ho dotkla kocarem,i kdyz mu nic neudelala.
Druha chtela jet s kocarkem( byla v 6mesici a malemu 19mesicu) tramvaji.Zeptala se ridice ,jestli ji pomuze a on odpovedel ,ze to neni jeho prace a ujel ji.Ta sokovana odesla domu,s manzelem potom volali na centralu dopr.prostredku .Stezovali si,ale marne,jelikoz to opravdu neni jeho napln prace.Sice se omluvili,ale u toho to skoncilo.
Jak vidite vsude se najdou takovy lidi,zalezi jen na SLUSNOSTI a DOBREM VYCHOVANI.
Problem s nalepkami,ze tam kocarky nesmi je SOKUJICI-sama mam obchod(sekac) v Cechach ,ktery ma asi 70m2 a je v prvnim patre.Ale jelikoz tam mam veci pro deti,udelala jsem tam misto ,jak pro kocarky ,tak i misto na hrani deti(stolecek s zidlickami).Maminky maji cas si vse prohlednout a hlavne deti maji nejakou zabavu. Maminky mi prece nosi penize,tak musim ten obchod k tomu prizpusobit!!!Obchod ma koberec a nikdy me nenapadlo rici neco ,ze je spinavy...Ten obchod musi vydelat i na to ,ze ten koberec se vycisti.Moje prodavacky pomahaji i s kocarkami do schodu.Snazim si vyjit ke vsem zakaznikum,jsem i sama maminka trilete dcery a kocarek jsem pouzivala jeste v lete.
Ja bych kocarek nikdy nenechala pred obchodem.Vsude jsem vjela s kocarkem ,kde bylo malo mista ,tak jsem ho dala na stranu,ale abych na nej videla -nekdy jsem tam nechala i malou ,kdyz si hrala nebo spala.Samozrejme jsem brala ohled na okolni lidi ,abych nejak neprekazela.Kdyz tam byl uz jeden kocarek ,tak jsem pockala ,az vyjede.
Ja si myslim ,ze tady ani nejde o maminky s kocarky !!!Hlavnim duvodem jsou vztahy mezi lidmi,jak se k sobe chovaji (slusnost)a hlavne jak si vyjdou vstric.
My muzeme diskutovat ,ale lidi nezmenime-budou slusni(tolerantni a vychovani) a neslusni(nevychovani,netolerantni).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.