| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Ekzém aneb dejte homeopatii šanci III. - homeopatické léky

Každou chvíli se někde dozvídám, že homeopatie je léčba ve smyslu "věř a víra tvá tě uzdraví". Kdybych neměla zkušenosti s tříletou dcerou možná bych tomu i věřila. Když byly dceři 3 roky, zjistili ji lékaři alergii na bakterie. Dostala vakcíny ve formě kapiček, které brala dvakrát týdně. Vždy po nich celý den prokašlala. Několikrát mi volali ze školky, ať si pro dcerku přijedu, že má určitě zápal plic, že celé dopoledne jen sedí na lavičce a kašle. vždy jsem jim jen řekla, že ráno dostala vakcínu a pokaždé takhle reauguje. Bylo to hrozné. Potom jsem dostala kontakt na dr. Šidlákovou - homeopatičku, tak jsem si řekla, že horší už to nebude, a zkusíme to. Spousta lidí mě odrazovalo, že je jen o víře, a podobně. Jenže asi těžko budete říkat malému dítěti, že musí věřit těm kuličkám, které užívá a že pak bude zdravá. Dcerka se léčila homeopatiky zhruba dva roky a můžu s radostí říct, že od té doby byla nemocná asi jen jednou a to jen silnou rýmu. Do té doby měla kolikrát i dvakrát měsíčně antibiotika a alergie zmizela. Myslíte že tomu "uvěřila"? Těžko. Dnes je jí 15 a daří se jí skvěle. Mám nyní 5-ti měsíčního chlapečka, který zdědil po svém tatínkoví atopický ekzém. Velmi ráda s ním zajdu na homeopatii a budu se těšit, že pomohou i jemu a nebudu na něj muset mazat kortokoidy, hormony apod. Snad tomu ten malý uvěří.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.