| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vývoj dítěte - 1 rok

Míšo, mám holčičku 1,5 roku, nočník jsme koupili možná tak před 1/4 rokem, ale jenom koupili - chtěli jsem udělat radost babičce /ta to velice těžce nese, že takovou důležitou věc jako nočník ignoruji), ale na nočník začíná chodit až teď a jenom když sama chce, nepřemlouvám jí nenutím, neslibuji. Možná je to zase opačný extrém, ale já si myslím že na to nakonec přijde sama. Jestli to bude za měsíc, za čtvrt roku nebo za půl... no a co, jak už tady kdysi někdo psal s těmi plenami snad do školy chodit nebude. Zato mám doma pohodovou usměmavou holčičku. A jak Vám už psala Stáňa, neporovnávejte moc dítě s tabulkami a už vůbec ne s jinými dětmi - nezaslouží si to každé dítě je osobnost a vyvíjí se po svém, svým tempem. Jeden dělá dřív to a druhý zase ono. Vzpomínám si totiž jak rodiče mi říkala "podívej se ta... jaké má známky... ta nemá poznámky.... ta není drzá.. atd. Mě to hrozně moc vadilo, ne že by se to na mě úplně podepsalo, ale ovlivnilo to můj vztah k některým dětem, které mi měli být příkladem a způsobili alergii na přirovnávání jednoho k druhému a možná i ta moje paličatost má původ právě zde. Je to ovšem jenom můj názor, takže to také tak proím berte.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.