Mně teda nějak uniká jaký je praktický využití takovýho výzkumu.
Některý nedonošený dítě je hyperaktivní, některý není, zrovna tak jako některý donošený je a některý není - konkrétní matce ta informace v ničem nepomůže ať už patří do kterékoli z těch dvou skupin. Vidim to na sobě - moje starší dítě je z pohodovýho těhotenství i porodu a má problém, mladší dítě je z rizikovýho těhotenství (krvácení a udržování pomocí hormonů) a je naprosto v pohodě. Jsem si jistá, že kdyby to bylo opačně, připíšou se problémy staršího průběhu těhotenství. Ale ať už si do anamnézy napíšu cokoli, dítěti to stejně k ničemu nepomůže - nepotřebuju vědět co bylo, ale co mam dělat teď... Příště bych si tu radši přečetla článek o tom jak s hyperaktivnim dítětem pracovat.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.