| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nočníkování - osobní zkušenost :o)

No mě bylo dvacet, byla jsem vykulená, že mám najednou dvě děti, ještě nedonošený a ne úplně v pořádku a pokaždé jsem od ní odcházela s brekem. Pak už jsem to prostě nevydržela a řekla jsem našemu dětskému doktorovi (to je naštěstí starší rozumný člověk), že tam prostě chodit nebudu. Ona ale je ta doktorka celkově špatná - připadá mi, že snad ani nemá ráda děti. Dodnes si pamatuju, jak jsme od ní dostali vynadáno, když jsme na dvou měsících museli na EEG a přišli jsme o 10 minut později. Hrozně na nás tehdy křičela, že její čas je drahý a přitom každý normální člověk by pochopil, že vypravovat v zimě dvouměsíční dvojčata a navíc nejsme z města není zrovna jednoduché.
Ještě trochu k tématu. Naši kluci teď mají za sebou první třídu. Před nástupem do školy neuměli číst (což už dnes snad umí všechny děti, které do školy jdou). Všichni se tomu hrozně divili, ale oni prostě neměli potřebu se do té doby písmenka učit. Dnes čtou nejlépe ze třídy. Prostě teprve teď NASTAL JEJICH ČAS.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.