| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Přítomnost otce při porodu

..článek je asi poplatný své době a státní příslušnopsti autorky..nechápu, proč je zde uveřejňován?
Můj muž byl u porodu obou dětí a nedovedu si představit,že by tomu bylo jinak.Syn se narodil před 11 lety a to přítomnost otce u porodu ještě nebyla tak zcela běžná jako dnes.Dostavil se k ránu/na prosby pana doktora-prý by se tam jen nudil a že to stejně bude až ráno/.Porod proběhl vcelku hladce-přítomen byl snad všechen personál a fandili mi jak na dostizích :-).Manžel byl dojat až k slzám/později se přiznal,že celý den měl pocit,že lítá-prostě skvělý adrenalin-je sportovec :-)/Dcerka se narodila v téže porodnici o 5 let později-to už se mnou byl celou dobu-což jsem uvítala-porodník přišel skutečně na poslední chvíli-jen zachytil dcerku-takže jsme si řekli,že příště bychom to snad zvládli i sami:-).Žádné příště sice neplánujeme..ale člověk nikdy neví :-).
Závěrem-přítomnost otce u porodu je dle mého názoru prospěšná matce i dítěti-muže jen matou drastické porody v televizi-pánové věřte-takhle to tedy neprobíhá.Trauma a narušený sexuální život? Tak to je mi vážně k smíchu.Pohlavní akt sám taky není vrcholem estetična. Nedělá -li muži problém být u plození-pak nechápu proč je problém být u rození?
Ze svého okolí znám muže,kteří u porodu být nechtěli-vážně se ochudili ani neví jak! Ochudili se o ten zážitek vidět přicházet na svět část sebe sama o pocit sounáležitosti s partnerkou. A konec konců-že to taky není žádná legrace rodit děti :-)!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.