| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Přítomnost otce při porodu

Asi tě zklamu, ale kdyby mě požádala kamarádka, protože sestru nemám, tak bych tam s ní jela a byla s ní u toho. Mě by to problémy nedělalo a jak říká můj manžel, tam nejde o zážitek. To přeci není zážitek, to je něco jinýho. Já, kdybych mohla, tak tam prostě půjdu. A rozhodně to není tím, že bych nebyla citlivá a líbí se mí něčí bolest. Ne, to rozhodně ne. Mě prostě dělalo dobře, že když na mě šel stah, tak jsme si povídali, dělali srandičky, prostě pomáhalo mi, nemyslet na bolest. Pravda, ke konci už to nešlo, nemyslet na bolest :-) ale byla jsem strašně ráda, že tam na to nejsem sama.
A pokud ten chlap má strach tím stylem, že sedí v putyce a leje do sebe jedno za druhým, tak to není strach a on není chlap.
Dneska mi psala ta kamarádka, co tam ten její u porodu nebyl, že porod byl zlej. Myslím si, že kdyby tam měla svého přítele, tak ten porod by byl příjemnější

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.