| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nočníkování - osobní zkušenost :o)

Tahle diskuze se mi zrovna náramně hodí,takže zdravím a prosím o radu.Mám dceru skoro tříletou.Přes den je bez plen od 22 měsíců sama od sebe bez učení,nucení a podobně.Nočník zakoupený hysterickou babičkou stál v koupelně a Sára ho jednoho dne donesla,svlíkla se,vyčůrala,vynesla to do záchoda a oblíkla se.Já s stála s pusou dokořán a od té doby plenka nebyla.Noční plenka byla stále,neboť dcera usínala u kojení a ráno byla plenka vždycky mokrá.Později večerní kojení vystřídala flaška s mlíkem,takže o sundání plenky nemohla být řeč.Jenže před třemi měsíci se jí na zadečku udělala jakási vyrážka a noční plenka to vždy zhoršila.Takže nebylo vyhnutí,plenka musela dolů a s ní i pryč večerní flaška.Bylo to v naprosté pohodě a já si opět s pusou dokořán nadávala,že jsem to nezkusila dřív.Ovšem tady je ten problém.Zatím jsem neměla odvahu nechat dcerku spát celou noc bez čůrání.Ať dělám co dělám,tak největší žízeň má večer a vzhledem k tomu,že celkově málo pije, nechci ji večer pití odpírat.Dávám ji vyčůrat když jdu spát.Ani se u toho nevzbudí,ale přece jen vím,že to není to pravé ořechové.Vzhledem k tomu,že jsme měli několik nehod (většinou k ránu) vím,že ji plný močák nevzbudí.Celou noc v kuse mi spí až někdy od dvou a čtvrt roku a já ji teď chudince ruším spaní otravným čůráním.Máte někdo radu jak na to?Nebo prostě jen zkoušet a povlíkat a prát.Řeším to také proto,že si sama z dětství pamatuju ten nepříjemný pocit když jsem se počůrala a pak jsem se při převlíkání vždycky probrala a už nemohla spát.Toho bych ji chtěla ušetřit.Jinak Sára je zářným příkladem toho,že děti se nic učit nemusí,že ke všemu dozrají sami.A okolí ať si trhne nohou.Mám za sebou označení úchylná matka kvůli kojení dvou a půlletého dítěte(prorokovali mi peklo při odstavování takového klacka,haha odstavili jsme ani nevím jak:o)),nepřející matka kvůli odepření šťáviček ve třech měsících a rohlíků v půl roce…..Však to znáte.Všem "osvíceným" maminkám držím palce a díky za případnou radu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.