| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nočníkování - osobní zkušenost :o)

.hmm..mám děti dvě...nikoho neposuzuji...neříkám,že všechny maminky jejichž děti ve třech letech čůrají celodenně do plínek jsou jen a jen líné. Vědecké poznatky..hmm..taky čtu..posoudím ..a utvořím si názor svůj dle svých zkušeností.Moje děti nikdy netrávily na nočníku dlouhé minuty..a pokud na něm být nechtěli,tak na něm neseděli.Takže závěr je takový...já děti na nočník dávala a s počůráváním přes den ani přez noc nikdy žádný problém nebyl..děti šli ve třech letech do školky a to zkrátka museli mít tenhle problém vyřešený do té míry,že prostě provedli potřebu na WC.Ano je spousta dětí,které se z různých důvodů počůrávají déle....tak ať se tedy počůrávají..neřeším to,nepočůrávání svých dětí jsem taky neřešila..prostě sem je dávala na nočník..ve dvou letech se zkrátka jaksi přirozeně přestali počůrávat..nikdy jsem tomu nepřikládala žádnou důležitost,nikdo to v naší rodině nikdy neprožíval-jen jsem věděla,že ve třech letech je třeba aby šli děti do školky a tak jsem to tak směřovala k cíli...tečka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.