| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nočníkování - osobní zkušenost :o)

Milado,
musím s tebou souhlasit. Moje děti měly plíny přes den do 2 a 1/2 let, přestože jsem se zpočátku snažila jednat tak, jak mi babičky doporučovaly. Pak jsem ale pochopila marnost svého počínání a nechala to na dětech. Můj mladší syn má 7,5 let a trpí enurézou (nočním pomočováním) doteď. Je to už spíše ojediněle, ale ještě před 2 lety se počurával každou noc. Nepovažuji to za své selhání nebo lenost, ikdyž se mi zpočátku leckdo snažil vnutit. Jsou věci, které prostě nezměníme, nebo ne zcela.
Ml. syna sice do školky vzali, ale o počurávání jsem jim nic neřekla a syna mi vyzvedávala po obědě babička (díky za to, jinak bych nemohla nastoupit do práce). Syn stejně od 2 let po obědě nespal.
V MŠ se ale občas připočural i přes den a jednou si toho učitelka všimla. Naštěstí to byla "ta hodnější" a nedělala z toho aféru. Když jsem šla kolem této školky o pár let později, slyšela jsem totiž jak na šk. zahradě huláká jedna učitelka: "Adélo, ty ses zase pochcala!". To mě dost šokovalo a uvědomila jsem si, jak moc záleží na učitelce!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.