| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nejen oslava prvních narozenin

Ja rozhodne nepatrim mezi ty, kteri jsou schopni "znalecky" posoudit umeni, zda je zdarile ci ne.Ja se proste ridim svym citem (bud me pri pohledu zamrazi -a to je ono, nebo se nestane vubec nic).Zamrazilo me a pripada mi to naprosto uzasne.Z obrazu cisi ohromna pozitivni energie.Ja sama bohuzel takovymi schopnostmi obdarena nejsem coz ovsem neznamena, ze budu zavidet a hanit.Me by take mohl nekdo narknout, ze jsem krkavci matka nebot jsem si "dovolila" behem MD s rocni dcerou se ucit na statnice.Kdekdo by mi mohl rici, ze mi preci jedna VS staci, tak k cemu druha. Ale je to pro to, abych doma uplne nezblbla a zaroven mela moznost lepsi volby pri nastupu do prace po MD.Pripada mi naprosto absurdni, kdyz nekdo odsuzuje zenu, ktera se krome pece o deti venuje necemu jinemu.Vzdy se to da zorganizovat tak, aby zbyl cas na vsechno, zejmena pak na decka.Ja take nerikam o tech zenach, ktere se pouze venuji detem a nic jineho nedelaji (tim myslim ze nemaji konicky ci jine zajmy), ze jsou to uzce zamerene (prominte ten termin)"pipiny".Ja je naopak obdivuji,ze jsou plne oddane rodine, ale ja takova bohuzel neumim byt.Zaverem chci poprat spoustu zdaru ve vytvarne cinnosti a nic si s tech "moralnich" reci na tema, ze se nestaras o decko nedelej.Ze by z nekohoho mluvila osklivka Zavist ?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.