| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Taky vám někdy rozum "stojí"?

Jen mám už holky starší - 6 a 3 roky. Mladší trvalo dlouho, než se rozmluvila. Snad až ve 2 a 3/4 začala mluvit ve větách, skloňovat, časovat. A protože to byl okamžik vytoužený (už mě znervózňovalo, proč tak dlouho spojuje jen 2 - 3 slova), byla jsem přesvědčená, že nikdy nebudu říkat "mohla bys prosím chvilku být potichu?". Kdepak, asi si musí vynahradit to své dlouhé nemluvení a jede jí pusinka od rána do večera. Přiznám se - i když to není asi moc výchovné - že když potřebuju opravdu už trochu ticha, pustím holkám pohádku na videu nebo na počítači. Upřímně lituji paní učitelky ve školce, kam spolu budou obě naše holky od září chodit. Malá nejen že povídá a povídá a povídá, ale tím, jak měla pozdější nástup mluvení, ještě hodně šišlá, leckdy i mně musí ta starší překládat, co říká mladší.
Takže takhle to chodí u nás ;o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.