| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nočníkování - osobní zkušenost :o)

Ahojky, jsem moc vděčná, že si můžu přečíst něco ohledně nočního počůrávání. Naší šmudle budou pomalu 4,5roku a v noci bojujeme stále s plenkou.Už jsem omezila pití po 17 hod., ale v tomhle vedru je to hrůza. Přes den kočka moc pít nechce a nejvíc napilno má k večeru a to už se s ní o pití přetahuju.Před spaním vyčůrat, okolo 10 večer zas a ráno mokro. Je pravda, že co se omezilo pití po 17hod. tak má tak 1x načůráno,ale má.Prostě se nevzbudí, spí jak mezek.Snažila jsem si natahovat budíka ještě třeba na třetí ráno, ale malá o tom vůbec nevěděla, nedala se vzbudit.A já ráno byla k nepoužití.Čas jsem zkoušela bez plenky, ale neustále jsem převlékala a prala( ani se nevzbudila, že leží v mokru ji nevadilo ), tak ji má zpátky.Doktorka nás chce poslav v září na vyšetření, tak uvidíme.Prosím napiště nějakou radu, zkušenost - budu moc vděčná.Člověku se tak nějaK uleví, když vidím, že nejsme sami. Dík Radka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.