| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zlodějky s kočárky

Myslím, že je to zase špatně. Já jsem reagovala na článek o zákazu vstupu kočárků do obchodu. Samolepka s přeškrtnutým kočárkem ani v nejmenším nenaznačuje, že by do obchodu nemohli vozíčkáři.Jenom jsem nadhodila, že není nutné brát tento zákaz vážně a ani není nutné se čertit a "zásadně do obchodu nevstupovat", neboť ve finále tím uškodím jen sobě tím, že budu muset pochodovat až do dalšího nejbližšího obchodu. Navíc samolepka s přeškrtnutým kočárkem je jen grafický symbol a nikoliv funkční zákaz dle práva.Nikde v celém původním příspěvku nebyla zmínka o bezbariérovosti budov, o zákazu vstupu vozíčkářů a o zákazu vstupu osob s omezenou hybností - to by tam patrně musela být přeškrtnutá babka o berlích. ZNOVU podotýkám, že tímto rozhodně nesnižuji vážnost problémů, které řeší zdravotně postižení spoluobčané dnes a denně ať už v obchodech, na úřadech, v MHD a ostatních veřejných prostranstvích. Na slově kecy se mi nezdá nic až tak agresivního, je to prostě výraz, který bych použila, když někdo "blafe" neboli hovoří o něčem úplně jiném. Taktéž nechci posuzovat, zda a jak Míša2 "lidem na rodině dost pomáhá", neboť nevím čím a nepřísluší mi to soudit. Moje reakce byla pouhou reakcí na článek a následnou diskusi.... Ovšem když mě někdo ujistí, že není možné, aby se mě či mé rodině vyhnulo onemocnění typu rakovina a že je to jen otázka času, kdy to přijde a pak se uvidí, co já na to... to už se mi jako silné kafe zdá. Zajímavé je, že vaše rozhořčení nepřichází v tento moment, kdy někdo vytáhne dost nefér a navíc mimo mísu argumenty. Navíc zde se to stává poměrně často, že lidé reagují na úplně jiné věci než byly opravdu napsané a jedou si "své téma", co to jde.
To, že je Míša2 nemocná jsem zjistila až posléze, ale rozhodně to nemůže změnit můj názor. Neznamená to ovšem, že bych postiženým schválně podkopávala na ulici berle, slepce posílala do vozovky na červenou, případně je všechny chtěla vidět v jednom ústavu. Opravdu si přečtěte, co všechno mi milá Míša2 napsala a zamyslete se nad tím, zda-li to bylo "taktní a citlivé". Myslím, že je to spíše o lidské hlouposti, zaslepenosti a klapkách na očích.
Samozřejmě vám váš názor nevyvracím
S pozdravem
POH


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.