| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zabila jsem své dítě

Milá Báro, soucítím i s Tebou a je mi líto, že si nerozumíš se svými nejbližšími, kde bys potřebovala nalézt to největší pochopení :-(

Nechci tady vyvolat teologickou debatu! Jen bych ráda napsala svůj názor, který nikomu nevnucuju. Ač jsem taky věřící, tak si nemyslím, že smrt Tvého děťátka byla Boží vůle! Nevím, jak stručně vyjádřit, jak to cítím. Prostě na světě je dobro i zlo. Nedobré věci se stávají každému - od rozbitého kolena po smrt nejbližších. Nemyslím si, že je to proto, že Bůh to tak chce. Prostě svět a život je takový - dobré i zlé, vše pomíchano. Jako věřící věřím, že jednou v nebi bude jen vše dobré a nebude tam nic zlého, protože tam bude jen Boží vůle. Ale tady na zemi tomu tak není. Tví blízcí to myslí dobře, ale mají svůj úhel pohledu, který nedokážeš přijmout a proto v něm nenalézáš útěchu. To Ti nevyčítám, prostě to vidíš jinak.

Jestli můžu poradit - pokuste se co nejdříve o další děťátko! Mně totéž radili doktoři z nemocnice, kde náš nemocný Péťa živořil a pomalu umíral. Tehdy mi to znělo divně - tady mám nemocné dítě, které bojuje o život, a doktoři, kteří o něj pečlivě pečovali ve dne v noci, mi říkají, že mám myslet na početí dalšího? S odstupem let jsem jim dala za pravdu. Na svoje děťátko nikdy nezapomeneš, ale s léty to nebude tolik bolet a další miminko Ti hodně pomůže.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.