| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zabila jsem své dítě

Milý Vladane,
já se neodvažuji vůbec soudit autorku, sama nevím, jak bych se rozhodla...
Chtěla jsem jen říci, že mi připadáte příliš radikální... pokud se někdo rozhodne nechat si postižené dítě, není to přeci zločin...
Můj synovec je slepý - oslepl ve 2 letech - dnes je mu 11 let, chodí do normální školy, pracuje s internetem, má výborný prospěch...dokáže se radovat ze života..má zdravé kamarády, chtěl by jednou studovat VŠ....
Můj manžel má svalové onemocnění - předpovídali mu, že v 18ti bude na vozíku ... dnes má 33 a není... nepřipadá mi, že by měl nějaký problém s okolím, žil vždycky naplno, protože nevěděl, jak se bude jeho zdravotní stav vyvíjet... máme 2 děti...
Argumentujete tím, že pro dítě je psychickým utrpením, když je na něho někdo zlý - okolí, spolužáci... Vy by jste spáchal sebevraždu, když by na Vás byl někdo zlý? Já tedy ne....
Zkuste se ještě jednou zamyslet: být zdravý neznamená být šťastný.... a naopak ...
Koneckonců, na Titaniku byli všichni zdraví, ale to štěstí jim nějak chybělo...
S pozdravem Olga F.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.