| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zabila jsem své dítě

Dany, v Tvem clanku pises, ze bys rada, aby Ti nekdo poradil, jak s tim, zit.Je to tak "ozehave" tema, ze tohle tvoje prani asi nebude vyslyseno, protoze nazory na nej se dost rozchazeji.Treba Ti je lepe, kdyz ses mohla s tim, co jsi zazila podelit s jinymi, ale treba Te to boli jeste vic, protoze prispevky nekterych z nas Te nechavaji pochybovat, zda toto rozhodnuti bylo spravne , nebo ne.Pridavam se k Jitce, ktera psala, ze mame pojmenovavat veci pravymi jmeny.Ty jsi pro to dite zvolila smrt...i kdyz v Tvych ocich pravem.Ja jsem prave porodila...take jsem dostala nabidku nechat v 18 tydnu nechat udelat specialni test, abych se dozvedela, zda existuje moznost, ze by dite bylo postizene.(nevim, jak to presne probiha v CR, ja ziju v zahranici a tyto testy jsou dobrovolne)
Testy jsem delat nenechala.Otehotnet jsem chtela a taky se to stalo. V rodine mame dva pripady postizeni....rekla jsem si, ze kdyz se nam podarilo otehotnet, tak to dite taky donosim i s tim rizikem, ze by treba nebylo zdrave. Myslim, ze nejenom jedinci, co jsou zdravi a krasni a chytri patri do nasi spolecnosti.Timto tematem se zabyva take zajimava kniha franc.autorky "zena v bilem plasti", tak jestli budes mit chut, tak si ji precti!...jsou tam zajimave postrehy, ktere by Ti mohly pomoct se s Tvou situaci vyrovnat...
Muj osobni nazor je, ze kdyz uz zena otehotni,nemuze stoprocentne pocitat s tim, ze jeji dite bude zdrave. jiste procento, ze dite bude mit vadu, nebo postizeni je u kazdeho z nas...samozrejme kazda doufame, ze u nas bude vse v poradku... ale pokud k tehotenstvi dojde,alespon v mem pripade musela bych se s tou konsekvenci naucit zit, ze treba me dite bude bude postizene..vzdyt kazdy ma pravo na zivot a nikdo nema pravo rozhodovat, jestli by to postizene dite melo, ci nemelo radost ze zivota.Takze Ti mila Dany asi taky neporadim. Musis se s tim, cos za Tveho chlapecka rozhodla naucit zit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.