| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zabila jsem své dítě

Chtěla bych jen říct, že já bych udělala totéž a Vám bych přála poznat jednou na vlastní kůžu co je to porodit postižené dítě. Jen na chvíli zkusit co je to za život. Ten život si neužijete ani vy, ani to dítě. To postižené dítě má svůj svět a do něj musí vstoupit i ta matka. Je právo každé matky, zda porodí postižené dítě nebo neporodí a nikdo, NIKDO, nemá právo ji za to jakkoli soudit či jen naznačit výčitku. Jak si tohle můžete dovolit??? Je to její tělo, její mysl a její postižené miminko, které nenechala trápit se ve skutečném světě. Neříkám, že to není smutná věc, je to velice smutná záležitost, ale vy si nemůžete dovolit takovéhle bláboly. Znala jsem ženu, která měla tři děti, holčičku, chlapečka a nakonec se jí narodil nejmladší chlapeček, od malička bylo jasné, že bude a zůstane postižený a to jak mentálně tak fyzicky. Obě starší děti jsou dodnes odstrčeny a veškerá péče a peníze jdou jen do postiženého dítěte, protože, když už se narodilo, nešlo ho jen tak odložit a v tomto zase tu ženu obdivuji, ale já sama bych jednala stejně jako tato maminka, která se rozhodla pro ukončení těhotenství.












Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.