| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zabila jsem své dítě

Ahoj Dany a všechny maminy, chtěla bych povědět, s čím jsem se setkala já. Jedna má známá čekala mimi,měla potíže. Lékaři jí řekli, že mimi má gen.vadu, bude postižené a narodila se zdravá holčička. 2.dítě označili jako zdravé a byl to postižený chlapec, je mu asi 12 let. ¨Rodina ho přijala a miluje ho. Kdyby dala jen na lékaře, měla by jen tohoto chlapečka, tzn.věda není vševědoucí...Musela přijmout jeho svět, překonat povrchnost, a je z ní příjemná vybudovaná osobnost. Dany, Tobě chci říct, abys své miminko oplakala. Řekni, co cítíš, že Ti to je líto, nech svoji bolest vyplavat, třeba s manželem či s kamarádkou a rozluč se s tím miminkem, dej mu klidně i jméno, ale buď upřímná. Řekni, jak bys ho milovala a těšila se s ním. A opusť ho. Odpusť před někým i sobě, že ses takhle rozhodla( kdo z nás se umí vždy rozhodnout správně), a věnuj se své rodině. Protože jsem pozvala do svého života Ježíše, vím, že se jednou s miminkem potkáš a nemusíš z toho mít strach. Zkus se z toho, čím jsi prošla, poučit, obohatit, je mnoho mamin, které jednou ocení Tvou zkušenost, jak Ty ses s tím vyrovnala, co jsi vybojovala. Já si vážím Tvé upřímnosti i odvahy toto říct, je to rána v srdci matky, nenech, aby Tvá minulost mluvila do Tvé budoucnosti.
Co se týče příspěvku Renaty, nikde jsem nečetla slova odsouzení, ale sdílení osobní zkušenosti, nikdo z lidí Tě nemá právo soudit. Ovšem pravda je, že za svůj život bude každý z nás souzen. Přeju Ti hodně odvahy do řešení, ať z toho vyjdeš silnější a zralejší než předtím! renai

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.