| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak rozvíjet hudební talent dětí?

Já si myslím,že hodně velký podíl na této záležitosti má učitel, někdy věk dítěte.
Mám desetiletou dceru,která od školky střídala kroužky ja špinavé ponožky, už od školky(výtvarný kroužek, kroužek dovedných rukou, balet, sportovní hry, keramika, angličtina,němčina..)....
Nejdřív tam hrozně chtěla, byla nadšená a za pár týdnů ji to přestalo bavit. Když se takto stalo s třetím kroužkem, řekla jsem jí, že když si něco vybere, musí si to dobře rozmyslet,protože tam bude rok chodit.
Vybrala si další kroužek a zbytek roku se tam nutila chodit. Byla jsem z toho otrávená zrovna tak jako dcera.
Chodí od první třídy do hudební třídy, mají dvě hodiny týdně sbor a 4 hodiny hudební výchovy. Od školky hraje na flétničku, nikdy ji nenapadlo si doma zahrát jen tak pro radost,vždy cvičila proto že musela.
Až ve třetí třídě se stala změna. Dostali nového pana učitele, který v dětech probudil lásku k hudbě.
Pak chtěla hrát na klávesy. Je to dost nákladné, pořídit klávesy,ale děda pomohl a já se děsila zapomenutého osudu kláves. Nic takového se však nestalo. Dcera na klávesy denně hraje, ne proto,že musí,ale pro radost! Hraje si i na flétničku a moc ráda.
Učí se nové písničky, brnká melodie z reklam....a chodí ještě do základní umělecké školy, kde měla štěstí na dobré učitele(zatím jsme vystřídali dva),kteří ji nenutí hrát etudy,ale pěkné písničky,které letí a ještě si může vždy ze dvou nebo tří skladeb vybrat,co se chce učit. Což je myslím prima přístup!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.