| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak matkám chutná život aneb hledám práci a mám děti

Ouha, Hanko, to tady radši nahlas ani neříkej, pokud nechceš být za krkavčí matku. :o) Tady je poměrně silná frakce militantních matek, které zastávají názor, že kdo nenosí dítě přisáté k prsu až do předškolního věku, je defektní zrůda. :o)
Samozřejmě je to o prioritách, ale to si spousta lidí neuvědomuje. I když upřímně řečeno, nelze z toho obviňovat ani tak ženy, jako spíš katastrofálně přežitou výchovu v rodinách, kde se holčičky NEVEDOU k tomu, aby nacházely v práci a v realizaci MIMO manželství a mateřství zalíbení, to se totiž NEHODÍ, to je jen pro chlapečky. A holka, která nic neumí, která bere vzdělání a práci jako nutné zlo, bez kterého ovšem nelze existovat, protože holt potřebuje peníze, se zkrátka REALIZUJE mateřstvím, protože v tom se cítí být výjimečná a nenahraditelná, i když je to pochopitelně iluze. Ona nikdy neudělá nic víc, než že PORODÍ DÍTĚ. Čili - hleďte, jak jsem skvělá, protože jsem matka.
Tohle změnit je práce pro x generací, nepřijde to samo s nějakou změnou společenských poměrů... já jsem taky defektní zrůda, protože jsem po třech letech konečně dokázala otevřeně přiznat, že u mně je na prvním místě práce a nikdy to nebude jinak. Ale je mi to tak nějak jedno, co si o tom kdo myslí, protože to je můj život a já jsem takhle spokojená. :o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.