| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak matkám chutná život aneb hledám práci a mám děti

Já mám štěstí na zaměstnavatele - práci totiž mám i po mateřské. Vracím se z MD již po roce a 3/4, syna musím dát do jeslí, ale stejně jsem ráda, že mi zaměstnavatel zavolal a nabídl, zda se nechci vrátit už nyní. V dnešní době není lehké práci najít, navíc např. po 10 letech na MD je to asi opravdu hodně špatné. Já jsem dlouho zvažovala, zda se vrátit teď nebo být doma se synem ještě rok a pak řešit, zda se vůbec mám kam vrátit. Ale svou práci mám ráda, penízky se samozřejmě taky hodí a pokud bude syn v jeslích spokojený, budeme spokojení všichni. Někomu připadám jako krkavčí matka, že dávám syna do jeslí, ale práce je v dnešní době důležitá a já jsem ráda, že neskončím na pracáku (před 10 lety jsem na pracáku byla půl roku a stačilo mi to - na psychice to nepřidá). Držím všem maminkám palečky, aby brzy našly skvělou práci, která je bude bavit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.