| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak matkám chutná život aneb hledám práci a mám děti

Dobra, Koa, beru to, ze holky jsou malinko jine, nez kluci a beru taky to, ze tvuj manzel ma daleko vice sramu na dusi z detstvi, nez jen to, ze byl u babicky. Ja totiz pobyt u babicky za sram na dusi nepovazuju. Ja jsem tam zazila nadherny kus detstvi. Bylo to v horach, v domku s opravdovymi slepicemi, kraliky, zeleninovou zahradkou, ovocnym sadem, koupanim a ja nevim co vsechno. Jako dite z Prahy to dodnes ocenuji a jsem rada, ze tam mam dodnes spoustu pribuznych, kteri se tesi na to, ze tam budu ja posilat sve deti. A ja, uprimne receno, taky. Bude to bajecne pro vsechny.
Spis jsem reagovala na to, ze se dneska casto mluvi o tzv. ODKLADANI DETI k pribuznym, pecovatelkam, do skolek a jesli. Ja to, ze dite naprosto neni schopno existovat bez matky do patnacti let (nadsazka), neberu jako pozitivum a spis me to uvadi do rozpaku. Jak vidno z meho predchoziho prispevku, jsem clovek, ktery se naucil byt bez rodicu pomerne zahy a kdyz potom ctu diskuze o tom, jak odstavit 4lete dite, ktere je zavisle na prsu, pak se domnivam, ze je neco spatne v pristupu. Dite prece musi umet byt nekdy bez rodicu. A naopak, budme fer, i matky to musi umet byt nekdy bez svych deti. Ja mam spis pocit, ze to "neodkladani" deti neni az tak jen pro deti, ale pro matky, ktere se odmitaji stahnout a davat detem vice samostatnosti. Ja jsem strasne rada, ze mi rodice to dokazali a nevycvicili ze mne dite, ktere se nervove hrouti z toho, ze jede na tyden k tete do Prachatic, ale naopak jsem se do tech Prachatic tesila. Mi rodice me za stredobod sveho sveta povazovali a vzdy jsem jim byla. Vzdy se snazili jen o to nejlepsi pro mne, ale s tim rozdilem, ze me to necpali dolem i vrchem. Vyrostla jsem v rodine, kde jsem byla rovnopravnym clenem spolecnosti, co je jen mladsi a nezkusenejsi. A me pobyty u pribuznych bych nikdy nenazvala odlozenim! Muj deda se mnou vyvadel psi kusy a ostatni pribuzni me take meli radi a radi me k sobe zvali! A mi rodice me pousteli na prazdniny, nikoliv ODKLADALI! A jsem za to rada, protoze kdyby me nepustili, tak jsem asi byla s mamou, ktera byla udrena po sluzbe a ja jsem se s ni nudila, protoze ona byla unavena ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.